Pierwsze wdrożenie Thermovision Pro w polskiej przychodni

Firma Projekt Multimedia sp. z o.o., wdrożyła system masowego monitorowania temperatury ciała w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych, które jako pierwsza przychodnia w Polsce może pochwalić się takim rozwiązaniem.

System Thermovision Pro wyróżnia niezwykła precyzja pomiaru. Urządzenie w czasie rzeczywistym może dokonać kontroli temperatury ciała nawet kilkunastu osób jednocześnie, podając wynik z dokładnością do 0,5°C. Zastosowany tu inteligentny algorytm jest w stanie zbadać pacjentów, którzy mają na twarzy maseczki, czy noszą nakrycia głowy. System zapewnia bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Kontrola odbywa się bezkontaktowo, z odległości 5 m. Jest to pierwsze urządzenie tego typu w przychodniach medycznych w Polsce.

Bardzo cieszy nas, że za decyzją osób zarządzających Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych stoi mądra i odpowiedzialna postawa. Są innowacyjni, nie boją się nowoczesnych, profesjonalnych rozwiązań, dbają o bezpieczeństwo pacjentów i personelu. – przyznaje Łukasz Skibiński, dyrektor pionu projektów i wdrożeń w firmie Projekt Multimedia sp. z o.o.

fot. UG Polkowice

fot. UG Polkowice

fot. UG Polkowice

fot. UG Polkowice

fot. UG Polkowice

fot. UG Polkowice

fot. UG Polkowice