O nas

Instalacje audiowizualne to nasz sposób na tworzenie wciągających, pełnych interakcji historii – opowiedzianych dźwiękiem i obrazem. Do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i głową pełną nieszablonowych rozwiązań. Nasze dotychczasowe instalacje obejmują takie dziedziny jak: nauka, sztuka i kultura, życie codzienne, edukacja i szkolenia.

Zakurzone muzeum? To przeżytek. Z naszą pomocą powstają kolorowe, pełne życia i fantazji interaktywne ekspozycje, zabierające zwiedzających w pasjonujące podróże. Wiemy, że najbardziej interesują nas te rzeczy, które wywołują emocje. Dlatego centra nauki, z którymi współpracujemy, w zależności od kontekstu,  śmieszą, fascynują, zaskakują lub poruszają. Nudne lekcje? Z nami to niemożliwe. Wyposażamy jednostki edukacyjne w narzędzia, które zmieniają naukę we wciągającą zabawę.

Zapewniamy zoptymalizowane rozwiązania. Nasi Klienci, czyli instytucje publiczne i  klienci biznesowi, przedstawiają  nam pomysł. My zajmujemy się resztą: projektujemy, dostarczamy sprzęt i instalujemy. Nasze standardy to perfekcja w wykonaniu, terminowa realizacja zleceń i najwyższa jakość dostarczanego sprzętu.